Nekuřácké koncerty, přednášky, workshopy, diskuse a veganské rauty zdarma

Praha, 24. 01. 2012 – Kolektiv Start Today promotion dnes veřejnosti představil své plány na rok 2012 a podobu koncepce klubových akcí, které připravuje pod svou záštitou. Hlavními body jsou pak především striktní zákaz kouření na všech pořádaných akcích, provozování veganského rautu zdarma pro návštěvníky a v neposlední řadě důraz na prostor pro přednášky, workshopy a diskuse o společenských tématech.

„Nebavilo nás už čekat, než pro nás někdo udělá to, co nám na klubové scéně chybí. Nehodláme si dál ničit zdraví arogantními kuřáky jen pro to, že zodpovědné osoby mají stažené půlky strachy s tím něco dělat. Chceme pořádat pozitivní akce, kde se kromě odreagování u kvalitní hudby dozvíte zajímavé informace, ochutnáte jídlo, které jste třeba předtím nejedli a jako bonus se nebudete dusit všudypřítomnou kuřáckou mlhou,“ doplňuje k celému záměru Jakub, iniciátor projektu.

Organizátory překvapil i pozitivní přístup majitelů klubů, kteří záměr pořádat v jejich prostorech nekuřácké akce se společenským přesahem vítají a sami nabízejí podporu celého projektu. Nadšené reakce tak rozhodně předčily původní očekávání.

Důležitým společným jmenovatelem všech akcí je rovněž veganský raut. Záměrem organizátorů je nabídnout návštěvníkům akce různorodé veganské pokrmy a tímto jím více přiblížit alternativní možnost stravování. U rautu bude vždy přítomen autor pokrmů, případný zájemce tak dostane možnost zkonzultovat postup přípravy či si vybrané recepty opsat.

Velký zájem byl zaregistrován i ze strany samotných hudebníků, o čemž svědčí dosud potvrzené kapely. Za zmínku stojí například americká hardcore-punková legenda INTEGRITY, francouzský temný metal CELESTE, či například jedno z největších současných jmen anglické tvrdší hudební scény, kapela PAY NO RESPECT. Velký důraz je rovněž kladen na podporu lokálních interpretů. Z těchto je možné jmenovat například kapely ESAZLESA, FDK, THIS NIGHT DRAWS THE END, EMPTY HALL OF FAME či PALAHNIUK. Prostor ale rozhodně nedostává jen tvrdší hudba, v pražském klubu 007 vystoupí například alternativní raper a písničkář BONUS, čerstvý držitel prestižní ceny Apollo za svou poslední desku „Náměstí Míru“.

Šňůru akcí pod hlavičkou Start Today promotion pak otevře společné vystoupení hned třech německých kapel, a to Lasting Traces, Reason To Care a Crowns & Thieves. Již tak silnou sestavu podpoří pražská klubová senzace Kung-Fu Girlz. Akce se koná 01. 04. 2012 v již zmíněném klubu Chapeau Rouge.

„Nejlepší ale bude, když se mezi nás přijdete podívat. Věříme, že i zapřísáhlý kuřák a milovník masové stravy bude příjemně překvapen atmosférou akce a její celkovou koncepcí. Nechceme proti nikomu bojovat, chceme vám jen nabídnout prostor, kde se budeme všichni navzájem respektovat a ještě se od sebe leccos přiučíme,“ dodává na závěr jeden z organizátorů, Viliam.

PR I STARTTODAY.CZ
e.:  promotion@starttoday.cz
w.: www.starttoday.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *