MALASHNIKOW vydali novou desku s názvem Křídla!

Malashnikov KřídlaS novou dlouhohrající fošnou se hlásí o slovo třebíčská rocková úderka MALASHNIKOW. Deska dostala název „Křídla“ a fanoušci na ní naleznou dvanáct autorských skladeb, které pokračují v kolejích předešlých nahrávek. Čekat tedy opět můžete energickou rockovou nálož s prvky grunge, ale i pomalejší, melancholické písně. Samozřejmostí jsou i nadále české texty.

Autorem všech skladeb je lídr kapely Vojtěch Malach. Stejně jako v minulosti se postaral o veškerou muziku i texty. „Na desce se nachází i jedna starší skladba, které jsme ale dali nový kabát. Dokonce jsme podle ní pojmenovali celé album,“ zmínil Vojtěch Malach, který nahrávku také zmixoval. Finální mastering poté obstaral Pavel Kolařík. Za zmínku určitě stojí i obal, který vytvořila Barbora Lišková.

Křídla je možné si pořídit jak na koncertech MALASHNIKOW, tak i na webových stránkách www.malashnikow.cz, které v uplynulých týdnech prošly renovací. Celá deska je zde zároveň k poslechu i ke stažení. To samé platí i o profilu na Bandzone.

„Samozřejmě budeme rádi, když nás podpoříte i na koncertech. Těšíme se na vás v klasickém složení – Vojta, Lars, Marty a Lukáš,“ dodal Vojtěch Malach.

MALASHNIKOW jsou velmi plodnou kapelou. Nové desce předcházel singl Dezertér, který vyšel vloni v listopadu. Předešlá řadovka Prostorová víla byla vydána v roce 2013.

http://bandzone.cz/malashnikow

https://www.facebook.com/Malashnikow

malashnikow@seznam.cz

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *