KOFFIN KATS (USA) THE RUMONES – 6. SRPNA 2012, BARRÁK MUSIC CLUB

EUPHORY PRODUCTION uvádí: Milovníci kontrabasů držte si klobouky! 6. srpna se do Ostravy chystá psychobilly vítr v podobě amerických Koffin Kats! Kapela známá zvláště díky svým energickým show a tomu, že prakticky žije na turné, to hodlá roztočit v music clubu Barrák. Koncert navíc pořádně okoření hlučínská punkrocková skupina THE RUMUNES.

Každému fanouškovi psychobilly scény se jistě nemusí dlouze představovat partička KOFFIN KATS. Trio založené roku 2003 ve špinavých ulicích amerického Detroitu jednoho dne pořádně nakoplo svůj kontrabas a světe div se, vznikla jedna z nejlepších psychobilly kapel současnosti. Náplní textů se stala scifi tématika podtrhnutá hororovým podtextem, navíc zaobalená do punkové hudby, kterou dolaďuje kontrabas. S tím se Vic Victor (zpěv, kontrabas), Eric (bicí) a Tommy Koffin (kytara) vydali dobývat koncertní pódia. I když začátky nebyly zrovna dvakrát růžové, tak hned v raných letech své začínající slávy vydali alba S/T, Inhumane a nakonec Straying from the Pack. Avšak dá se říct, že do podvědomí se zapsali až se čtvrtým albem Drunk in the Daylight z roku 2008.

Pak už netrvalo dlouho a kluci dobyli nejen americká, ale i ta evropská podia. Ani jeden z těchto světadílu nedokázal čelit jejich útoku a zanedlouho se kontrabas Koffin Kats zaryl jako drápky do uší všech příznivců psychobilly. Nicméně a albem Forever For Hire odchází v roce 2009 z kapely Tommy Koffin. Ale fanoušci nemuseli dlouho smutnit, protože na post kytaristy zanedlouho nastoupil Ian Jarrell. Poslední album vyšlo začátkem roku 2012 a nese název Our Way & The Highway. Kapela jej hodlá představit na svém evropském turné a nemine ani Ostravu, takže se bude na co těšit!

Tuto kontrabasovou smršť podpoří čtveřice mladých floutků z Hlučína s případným názvem The Rumones.

Začátek je plánovaný na 20:00

Vstup 150 Kč,- (na místě)

Koffin Kats (USA)

http://www.myspace.com/koffinkats

http://www.facebook.com/koffinkats

http://www.youtube.com/watch?v=iVFfSKnc1CE

The Rumones

http://bandzone.cz/therumones

 

 

www.barrak.cz

https://www.facebook.com/events/200799660046080/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *