JaRRo 2012!

Buďte pozdraveni!

Uteklo to jako voda… vůbec se mi nechce věřit, že píšu úvodník pro jaro. Zima je fakt fuč a před námi už jen teplo a samá pozitiva 🙂 Přiznávám se, že v poslední době jsem neměl příliš času sledovat zprávy, číst noviny, anebo dokonce pozorovat statusy „důležitých“ lidí na sociálních sítích. Když jsem posléze v Praze potkal rozezlený dav řvoucích lidí, „vyděsilo mě to“. Že by konečně národ peciválů a věčných kecalů konečně zvedl zadek a šel udělal pořádnou revoluci? No, nakonec to dopadlo jako vždycky, to znamená nijak…

Pojďme tedy raději k r.u.m.ovým událostem. Původně jsem chtěl znovu a znovu naslibovat hory a doly, ale raději se v těchto siláckých gestech budu krotit. Nicméně musím přiznat, že v současné době mám doslova tunu nápadů o čem psát, ovšem jaksi nemám stále vhodné prostory k tomu, abych mohl všechny ty zázračné věci vykonat. Ale už to nebude trvat dlouho… Jinak pokud náš web sledujete opravdu pečlivě, musíte uznat, že se znovu do pisatelského řemesla opřel pan RadeK.K. Zima jako roční období mu zřejmě nesedí, ale hned jak vylezlo slunce, dostal starý lišák inspiraci! A to je jen dobře! Teď ještě probudit pana Radima a budu šťastný pozemšťan. Já to dokážu!

A jak dál? Krátce! Přeji Vám příjemné jarní dny, naplněné láskou a rozkvetlými květy. Svět se stále točí stejně a slunce každé ráno vychází – zatím je to pro nás zřetelná samozřejmost. Pokud jste na tuto společnost každodenně naštvaní a do práce vstáváte vzteklí, nacpěte si klidně tisíce nelegálních nosičů do přehrávače a buďte zkrátka „against“. Pardon, tohle není kázání, tohle je jen návod (jak to všechno přežít?).

Buďte věrni alternativní kultuře, užívejte života…a pokud byste měli něco k našim výtvorům, klidně komentujte či piště maily na naše adresy.

Za R.U.M. Zine zdraví ALL

KONTAKT: Aleš Levý, Předmostí 703, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Czech republic -all@rumzine.com, ICQ: 455387362

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *