HELLISH CROSSFIRE (GER), UNCLEAN, DARKNESS OF HELL

Všechny fanoušky poctivého metalu metalu bychom rádi pozvali v sobotu 16. dubna 2011 do Prahy do klubu Exit – Chmelnice na koncert německé thrash metalové kapely HELLISH CROSSFIRE. Po boku HELLISH CROSSFIRE vystoupí ještě čeští okultisté UNCLEAN a thrash black metaloví ničemové DARKNESS OF HELL. 16. dubna propukne v klubu Exit – Chmelnice metalová bouře.

HELLISH CROSSFIRE ( GER ) – Hellish Crossfire vás smetou poctivým old school thrash metalem. Kapela má na svém kontě řadu vystoupení a dvě řadová alba vydaná u švédského vydavatelství I Hate Records. Zvláště poslední album Bloodrust Scythe srší energií, jedinečnou produkcí a je plné klasických metalových fláků. Živá prezentace tvorby Hellish Crossfire je smrtící. Konečně někdo, kdo produkuje strhující a poctivý metal. Tahle kapela dožene k šílenství každého milovníka Sodom, Kreator, Slayer, Destruction… Hellish Crossfire jsou konečně kapela, která vás vezme [UTF-8?]domů… Domů do doby, kdy to všechno začalo, do 80. let!

UNCLEAN ( CZ ) – Koncert UNCLEAN, to je rituál. Kapela produkuje majestátný okultní metal plný zvratů a nezemských vokálů. Unclean patří mezi stálice české scény a navíc se konečně chystá tento rok vydat nové album. Nechte se strhnout sugestivní show, při které se otevřou brány jiných světů.

DARKNESS OF HELL ( CZ ) – Uugh! Darkness of Hell neberou zajatce. Jejich bestiální thrash black metal vře jako láva v Pekle. Tato kapela je nejlepší možnou českou odpovědí na Nifelheim. V jejich šílené produkci nic nehybí! Démoni na křídlech, ďáblové, Smrt, krev, Satan, bezhlavá těla, záplavy ohně, chapadla šílenství! A navíc bicí artilerii obsluhuje Vlad Blasphemer von Maniac Butcher.

One thought on “HELLISH CROSSFIRE (GER), UNCLEAN, DARKNESS OF HELL

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>