FIELDS OF THE NEPHILIM, SHAPE OF DESPAIR a RISE AND FALL na BA 2012!

FIELDS OF THE NEPHILIM, SHAPE OF DESPAIR a RISE AND FALL na BA 2012 publikováno před 18 hodin, 55 minut FIELDS OF THE NEPHILIM – dost možná nejvlivnější gothic/doom metalová kapela osmdesátých let se stává dalším potvrzeným tělesem pro 17. ročník festivalu Brutal Assault. Formace sdružená kolem frontmana s nezaměnitelným vokálem Carla McCoye je živoucí legendou gothic/doom metalové scény a nic na tom nezměnil ani její pětiletý rozpad v první polovině devadesátých let. Carl McCoy v minulých letech postavil novou koncertní sestavu a FIELDS OF THE NEPHILIM se tak znovu výrazně přihlásili o slovo. Kromě několika koncertů bychom se měli dočkat i nástupce alba „Mourning Sun“ z roku 2005.

Funeral doom metal mají ve svém erbu Finové SHAPE OF DESPAIR, kteří jsou další nově potvrzenou kapelou. S kolegy z FIELDS OF THE NEPHILIM je pojí mj. rozmáchlost skladeb, jejichž délka běžně dosahuje až deseti minut. V současné chvíli se jedná o teprve druhé potvrzené živé vystupení v 13-ti leté kariéře těchto zasmušilců.

Třetím přírůstkem je respektované hardcorové komando RISE AND FALL. Belgická formace představí své zbrusu nové album nazvané „Faith“. Zde je výčet dalších ji potvrzených jmen:

SKARHEAD, ROOT, MACHINE HEAD, SÓLSTAFIR, RIVERSIDE, IMMORTAL, DIMMU BORGIR, AHUMADO GRANUJO, AMON AMARTH, SICK OF IT ALL, AT THE GATES, SIX FEET UNDER, SODOM, MORGOTH, PARADISE LOST, DEICIDE, MINISTRY, KAMPFAR, FINNTROLL…a další a další…

http://brutalassault.cz/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *