Blacková nálož smete Prahu! „Rituals of The Damned“ se blíží!

15.2. 2013 bude klub Modrá Vopice svědkem hromadného znesvěcení hordou nenávistných black metalových smeček nejhrubšího ražení! Pětice ničitelů, symbolizující ohavný infernální pentagram, se postará, aby žádná duše nevyšla nepokřivená, a aby hlasy rouhavosti naplnily zmrzlou noční klenbu obludnými vzýváními podsvětních démonů. Nechť zazní jména prokletých jako rány na těle mučených odpadlíků – SOMRAK, ATER ERA, TEMPLE DESECRATION, KATARZE a po letech opět konečně v Praze – INFERNO!

KATARZE – Obhájci zásvětních bytostí pražských mají na svém kontě zatím jeden čertovský zásek v podobě true UG dema vydané na cd i na příhodné kazetě. Čekejte pouze brutální porci old school blackové nálože z dob, kdy neexistovalo nic než MAYHEM, BURZUM, DARKTHRONE, raní GORGOROTH, a IMMORTAL!

ATER ERA – Radikální odmítači Ater Era patřící k nesvatému černému řádu Mater Tenebrarum pozvednou své plameny nenávisti ukuté ve znamení takových blouznivců jako jsou BEHEXEN, ONDSKAPT, HORNA či SARGEIST! Alpský underground opět vyvrhl kvalitní black metalové zaklínače!

TEMPLE DESECRATION – Nový zářící objekt na severní obloze nepřináší naději, ale pouze bolest a utrpení v podobě polské hordy TEMPLE DESECRATION! Nic než brutální nálož riffů ze zaprášených dob, kdy black metal a death metal byl jedno, a kdy neexistovala možnost zpomalení či pestrých aranží. Neurvalá surovost a špinavý zvuk činí z TEMPLE DESECRATION ideální účastníky festivalů jako NUCLEAR WAR NOW či Deathkult Open Air. Ještě za týden budete křičet ze spaní SLAUGHTER IN HEAVEN!! Povinnost pro fandy VENENUM, BLACK WITCHERY a gangsterů z Ross Bay!

SOMRAK – Netřeba představovat zkušenou slovinskou smečku a jedny z vlajkonošů Mater Tenebrarum. V Čechách a na Moravě se představili již několikrát a pokaždé nasytily posluchače černočernou náloží démonického black metalu. Jejich radikální proměna z drtící mašiny v rituální zaklínače se stylu legendárních Watain jistě milovníkům této odpudivé hudební formy neušla, a tak se ve Vopici můžete těšit na ještě silnější performance Somrak než kdykoliv předtím!

INFERNO – Legenda black metalové scény ve střední Evropě, postupně se rozpínající až do Skandinávie a na americký kontinent. Pět studiových alb, které mají Inferno na kontě, vytváří nesvatou konjunkci s pěti umělci, kteří se na rituálech představí. Silná nespoutaná chaotická energie tak vytvoří předpoklady na to, co všichni čekáte…ano, živé provedení některých skladeb z netrpělivě očekávaného šestého alba, natáčeného ve studiu Necromorbus – hudební dílně samotných Watain. Buďte u zrození nové černé hvězdy, která vrátí Českou republiku na přední místa black metalové scény!

Vstup: 250 Kč

http://bandzone.cz/katarzeblackprogressivefolk

http://www.myspace.com/aterera

http://www.metal-archives.com/bands/Temple_Desecration/3540355759

http://somrak.bandcamp.com/

http://www.myspace.com/inferno

Klub: http://www.modravopice.eu/

Šiřte prokletí: http://www.facebook.com/events/131449957020179

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>